Sık Sorulan Sorular

Ayakta tedavi teminatı nedir?

Bu kısıma açıklama gelecektir. Bu kısıma açıklama gelecektir. Bu kısıma açıklama gelecektir. Bu kısıma açıklama gelecektir. Bu kısıma açıklama gelecektir. Bu kısıma açıklama gelecektir.


Sağlık sigortası yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Tamamlayıcı özel sağlık sigortası yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatı veren bir hizmettir. Yatarak tedavi teminatı bu noktada limitsiz olmaktadır. Ancak ayakta tedavi teminatı ise sigorta şirketine göre belirlenmektedir. Buna göre ayakta tedaviler; 10 adet doktor muayenesinden oluşmaktadır. Sigorta şirketini tercih ederken öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekenler ise: Sigortadan faydalanacak aile üyesi sayısı, Yaş sınırı, Sağlık planı teminat tipi, Teminatların kapsamı, Ek teminat kapsamı, Teminat dışı kalan hallerin belirlenmesi, Anlaşmalı hastane ağları, Ömür boyu yenileme garantisi, Özel koşullar Bu detaylara dikkat etmek en doğru tamamlayıcı sağlık sigortasını satın almak için önem teşkil etmektedir.


Yatarak tedavi teminatı nedir?

Yatarak Tedavi Teminatı, ameliyatlı ya da ameliyatsız hastanede yatarak yapılan tedaviler için hastaneye yatış çıkış dönemi içindeki, doktor, ameliyathane, asistan, anestezi, gerekli ve zorunlu diğer tıbbi hizmetlere ait sigortalının hastanede tedavi gördüğü süre içerisinde oluşacak giderler ile yoğun bakım ve ambulans giderlerini karşılar.